Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní

Informace o Celostátní setkání mládeže s prosbou o podporu

Tisk PDF

Milé sestry, milí bratři, mladí přátelé,

zveme vás na Celostátní setkání mládeže (CSM) do Hradce Králové v termínu: 9. až 14. srpna 2022, přihlašování je již spuštěno. Pozvěte i své kamarády. Staňte se svědky a zakuste novou zkušenost ve víře s Ježíšem a Marii jako sv. Pavel. V rámci CSM zveme do Hradce Králové také mladé rodiny na setkání rodin, a to v sobotu 13. srpna 2022 - více informací bude na webu setkání a na sociálních sítích.

Dary můžete zaslat na účet 2900864161/2010 – rádi vám vystavíme potvrzení o daru. Výtěžek bude použit na přípravu CSM a setkání mladých s papežem na Světovém dni mládeže v Lisabonu, které se uskuteční v roce 2023.

První křesťané si také navzájem pomáhali modlitbou i finanční sbírkou. Za vaši štědrost děkujeme a opětujeme ji modlitbou. V minulosti tato velká setkání pomohla mládež povzbudit ve víře a zapálit je pro Krista. Proto budeme velice vděčni i za vaše modlitby.

biskup Pavel Posád, delegát pro mládež a o. Kamil Strak, ředitel Sekce pro mládež

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Pozvanka_CSM-HK-2022.pdf)Pozvánka - CSM se blíží212 Kb23.5.2022 8:13
Aktualizováno 19.3.2022 19:59  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
5. 7. 2022 17:23