Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní Život ve farnosti Mobilní hospic

Mobilní hospic

Tisk PDF

Podpořte svou modlitbou nebo i finančně nově vznikající zdravotní ústav paliativní a hospicové péče PAHOP. Jedná se o specializované zdravotnické zařízení pro pacienty z Uherskohradišťska a Uherskobrodska založené 11.4.2016. Hlavní činností zdravotního ústavu je péče o těžce nemocné a umírající lidi s navazujícími službami pro příbuzné a pozůstalé. Smyslem péče je zmírnit tělesné i duševní strádání, zachovat klientovu důstojnost a poskytnout podporu celé rodině nejen v hodině umírání nemocného, ale i po jeho smrti. PAHOP, z.ú. je určen klientům v pokročilém stavu nevyléčitelného onemocnění, u kterých byla ukončena kauzální léčba a je nahrazena symptomatickou léčbou a není možno těmto klientům zajistit jiným způsobem odpovídající péči. U jeho klientů nezáleží na věku, pohlaví, národnosti, vzdělání, náboženském vyznání či společenském postavení.

Více informací na webových stránkách PAHOP nebo v přiloženém letáčku.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (pahop_letak_sm.pdf)PAHOP letáček733 Kb11.10.2018 13:24
Aktualizováno 11.10.2018 13:24  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
14. 10. 2018 19:30