Hlavní Život ve farnosti Mobilní hospic

Mobilní hospic

Mobilní hospic PAHOP již více než 2 roky poskytuje péči o těžce nemocné a umírající a následně i služby pro příbuzné a pozůstalé.

Smyslem péče je zmírnit tělesné i duševní strádání, zachovat klientovu důstojnost a poskytnout podporu celé rodině nejen v hodině umírání nemocného, ale i po jeho smrti. PAHOP, z.ú. je určen klientům v pokročilém stavu nevyléčitelného onemocnění, u kterých byla ukončena kauzální léčba a je nahrazena symptomatickou léčbou a není možno těmto klientům zajistit jiným způsobem odpovídající péči. U jeho klientů nezáleží na věku, pohlaví, národnosti, vzdělání, náboženském vyznání či společenském postavení. Jedná se o specializovanou zdravotnickou službu pro oblasti Uherskohradišťska, Uherskobrodska a Zlínska. Sídlo PAHOPu je přímo v Uherském Hradišti.

Péče je poskytována bezplatně, aby byla přístupná všem, kteří ji potřebují a mají o ni zájem. Řada pacientů už byla i ze Starého Města.

Pojišťovny hradí jen část finančních prostředků potřebných pro zajištění této péče. PAHOP tedy k dofinancování své práce nutně potřebuje další prostředky a snaží se oslovovat různé dobrodince a dárce.

Proto prosíme, podpořte dle možnosti finančně nebo i modlitbou zdravotní ústav paliativní a hospicové péče PAHOP.

Číslo účtu pro Vaše dary: 4618489379 / 0800

Více informací na webových stránkách PAHOP nebo v přiloženém letáčku.

Stáhnout tento soubor (pahop_letak_sm.pdf)PAHOP letáček733 Kb11.10.2018 13:24
Aktualizováno 26.10.2018 7:42