Hlavní Život ve farnosti Slavení bohoslužeb od čtvrtka 22. října

Slavení bohoslužeb od čtvrtka 22. října

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI BOHOSLUŽEB! NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ VLÁDY PLATÍ OD ČTVRTKA 22.10.2020 NOVÁ PANDEMICKÁ PRAVIDLA:

- veřejné bohoslužby se ve stejný čas účastní nejvýše 1 osoba, kromě těch, kteří ji vedou a při ní asistují či zajišťují přenos. Pohřbů a svateb se účastní 10 osob.

- toto se netýká uzavřených bohoslužeb (klášterních komunit a dalších)

- účastníci mohou zpívat

- účastníci mše svaté si před vstupem do bohoslužebného prostoru dezinfikují ruce a mají ochranný prostředek dýchacích cest mimo okamžiku přijetí Eucharistie

Slavíme mše svaté v obvyklém čase na ohlášený úmysl. Můžete je i nadále sledovat při přímém přenosu na youtube kanálu Farnost Staré Město

V neděli v době: 8:00 – 10:00 hodin, 11:00 – 12:00 hodin možnost přijmout svaté přijímání!

Spojme se každý večer ve 20 hodin v modlitbě růžence za ukončení pandemie nemoci COVID-19, za všechny nemocné a jejich ošetřovatele, za ty, kdo v současné tíživé situaci rozhodují o osudech lidí, za překonání strachu, za pomoc pro všechny zasažené, za odpuštění hříchů i za smíření.

A co není během pandemie zakázáno naleznete na obrázku v příloze.

Stáhnout tento soubor (pripomínka.jpg)co není během pandemie zakázáno298 Kb24.10.2020 22:02
Aktualizováno 24.10.2020 22:02

24. 10. 2020 21:02