Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Svíčky pro Ukrajinu

Tisk PDF

Charita Uherské Hradiště prosí o darování vosku a zbytků svíček, které budou použity na výrobu zákopových svíček pro Ukrajinu. Můžete je přinést na faru anebo přímo na ředitelství Charity Uherské Hradiště, na Velehradské třídě 247. Zdarma se nám od pana Braunera majitele Kartuziánského nakladatelství podařilo sehnat plechovky i karton, který je k výrobě zapotřebí, protože se používá místo knotů. K výrobě svíček nám ale chybí vosk.

Předem Vám velmi děkuji za pomoc v dobré věci. Svíčky na Ukrajině používají i v krytech, kde nefunguje elektřina. Lze na nich ohřát i jídlo, pomáhají při vysoušení a navíc zvednou teplotu v místnosti až o čtyři stupně.

 

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
25. 3. 2023 7:08