Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní Život ve farnosti Akce mimo farnost Katolická charismatická konference

Katolická charismatická konference

Tisk PDF

Katolická charismatická konference se letos uskuteční ve dnech 5. až 9. července v Brněa nese motto: Štěstí, kde bychom ho nečekali. Hlavní program bude probíhat v pavilónu F na výstavišti BVV. Tradičně je na konferenci zajištěn program pro děti od 4 let. Letošní přednášející jsou P. Jacques Philippe, P. Josef Prokeš, sr. Jana Svobodová, sr. Veronika K. Barátová, P. Petr Karas, Josef Dvořáček, P. Vlastimil Kadlec a další.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (KCHK_23.pdf)Plakátek113 Kb3.5.2023 7:53
Aktualizováno 3.5.2023 7:53  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
26. 5. 2023 7:38