Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní Život ve farnosti Akce mimo farnost Maltézská pomoc hledá dobrovolníka

Maltézská pomoc hledá dobrovolníka

Tisk PDF

Maltézská pomoc hledá do týmu v Uherském Hradišti vhodnou osobu koordinátora/ky dobrovolníků, který by rozvíjel dobrovolnické programy v jejich zavedeném centru. Předpokládají zapojení v rozsahu 20-30 hod. měsíčně a uzavření dohody o provedení práce.

Koordinátor zodpovídá za propagaci a rozvoj dobrovolnictví, zajišťuje výběr zájemců o dobrovolnictví, vede vstupní pohovory a provádí základní výběr vhodných dobrovolníků pro uživatele služeb nebo pro přijímající organizace, koordinuje činnost dobrovolníků, zajišťuje celou agendu dobrovolnických programů atd.

Více informací na stránkách Maltézské pomoci.

 

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
26. 5. 2023 7:38