Hlavní Život ve farnosti Akce ve farnosti Zveme všechny děti na tábor staroměstské farnosti!

Zveme všechny děti na tábor staroměstské farnosti!

Mladší tábor, je pro ty, kteří navštěvují 1. - 5. třídu ZŠ. Tento tábor má na starosti Vojtěch Giesl. Proběhne ve dnech 18.-25. července 2020 na faře v Prasklicích. Cena: 2.000,- Kč

Starší tábor, je pro ty, kteří navštěvují 5. - 9. třídu ZŠ. Tento tábor má na starosti Jiří Nosek. Proběhne ve dnech 2. – 13. srpna 2020 ve Vranově nad Dyjí. Cena: 3.200,- Kč.

Ceny táborů jsou dotovány, tábory jsou pořádány pod záštitou spolku Sarkander z.s., čtěte prosím pozorně druhou stranu přihlášky. Pokud budete mít zájem, dejte vědět do konce dubna, přiloženou přihláškou, kterou zašlete na níže uvedenou adresu, nebo odevzdejte na faře či v sakristii kostela ve Starém Městě. Bližší informace dodáme na základě přihlášek v dalším dopise/emailu. S případnými dotazy se můžete obrátit na vedoucí táborů na níže uvedených adresách nebo telefonech. Přihláška v příloze.

Stáhnout tento soubor (PřihláškaFT2020.pdf)Přihláška na tábor 2020302 Kb3.2.2020 5:31
Aktualizováno 3.2.2020 5:31

13. 2. 2020 20:21