Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní

Příprava primice

Tisk PDF

Do organizace a příprav primice našeho Michala jsou už zapojeni někteří farníci. Kdo by měl zájem pomoci s pořadatelskou službou nebo pečením primičního cukroví, ať se přihlásí u otce Miroslava. Případné finanční dary je možné přinést do sakristie nebo na faru, příp. zaslat na účet farnosti: 1387715127/2700 (UniCredit Bank), do zprávy pro příjemce nutno uvést : PRIMICE! Každou třetí neděli v měsíci bude nyní probíhat sbírka na primici (místo obvyklé na nový kostel). Upřímné díky všem za pomoc a modlitbu za našeho jáhna Michala!

Aktualizováno 28.3.2021 19:55  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
8. 4. 2021 16:25