Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají v přízemí kostela Sv.Ducha. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při nedělních mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Zahájení nového školního roku 2020/2021
V neděli 6.9 jsme poděkovali za prázdniny a  zahájili nový školní rok mší v našem kostele. Tuto mši provázela Scholička svým zpěvem. Přikládám několik foteček.

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku nebo Instagramu: Scholička na Facebooku, Scholička na Instagramu

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Pravidelné zkoušky v měsíci září budou ve čtvrtky 3.9, 10.9, 17.9, 24.9 vždy v 17:30 ve zkušebně pod kostelem. Kdo můžete tak prosím přijďte, a klidně sebou vezměte kamarády, kteří rádi zpívají.

Pravidelně ve školním roce, budeme zpívat vždy na nedělní mši pro rodiny v 10:00. Sraz vždy půl hodiny přede mší  v přízemí kostela. Děkuji za dochvilnost.

Zpívání v UH.

V sobotu 3.10.  budeme zpívat celou rytmickou mši v UH. ve františkánském kostele. Abychom se na toto zpívání řádně připravili , budou mimořádné zkoušky. Mimořádné zkoušky budou v neděle 20.9 a 27.9 a ve středu 30.9 vždy v 18:00 . Kdo chcete na této mši zpívat, tak prosím přijďte na tyto zkoušky, ať víme s kým můžeme počítat. Děkuji za dochvilnou a pravidelnou  účast.

Neděle 27.9 zpívání při hodové mši
Sobota 3.10 zpívání při večerní mši u františkánů v UH.
Neděle 11.10 zpívání při 1.sv.přijímání

Scholičkový růženec.

Před nedělní mší pro rodiny s dětmi se budeme společně s ministranty modlit růženec. Na čtvrteční zkoušce se vždy domluvíme kdo se v neděli bude modlit. Růženec začíná v 9:25, tak buďte prosím v kostele včas.

Scholičkové soboty.

Zahájíme během měsíce Října.

V sobotu večer od 17:00 se budeme scházet v naší zkušebně, kde budeme  společně trávit čas  při různých činnostech. Budeme tvořit drobné věci , budeme si  promítat , budeme spolu hrát různé hry a další aktivity. Kdo tedy chce trávit sobotní večer  s ostatními,  tak jistě přijďte. Bližší informace vždy ve Scholičkovém kalendáři dole na stránce!!!

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Aktualizováno 19.9.2020 8:02

19. 9. 2020 7:02