Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají u Gieslových, kteří bydlí na ulici Máchova 928. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Cantate Luhačovice 2019

I letos jsme se zúčastnili přehlídky duchovních písní Cantate. Tato přehlídka proběhla v Luhačovicích  na  náměstí před lázeňskou  kolonádou. Počasí se vydařilo a lázeňských diváků bylo hodně. Tady je několik foteček.

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku: Scholička na Facebooku

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Poslední zkouška v tomto školním roce bude  mimořádně  už ve  středu 19.6 v 17:30.

Zpívat budeme v neděli 23.6.2019 v kostele Sv.Ducha při mši  pro rodiny v 10:00.

Sejdeme se  v 9:30 v přízemí kostela, kde si písničku ještě procvičíme. Děkuji za dochvilnost.

V úterý 18.6 budeme zpívat při večerní mši, na poděkování  o.Miroslava za 25. let kněžství.

Ve čtvrtek 20.6 budeme zpívat při průvodu s Božím Tělem, který bude po večerní mši.

Zakončení  letošního zpívání Scholičky

V sobotu 22.6 se rozloučíme ze zpíváním Scholičky v tomto školním roce. Sraz v 16:00 na zahradě Orlovny. Tam si zazpíváme zahrajeme různé hry a soutěže. Také opečeme špekáčky a bude připravena limonáda a  drobné dobroty.  Potom je možnost přespat v sále Orlovny do neděle. Zveme i rodiče, přijďte si posedět, opéct špekáček a bude i pivo. Srdečně zve Scholička.

20.6 Zpívání při průvodu Božího Těla

22.6 Zakončení Scholičky

27.7 Zpívání na svatbě

Nedělní růženec

Během školního roku se budeme společně s ministranty modlit růženec před nedělní mší pro rodiny. Prosím kdo budete mít na neděli určený růženec, tak přijďte nejpozději v 9:20 do kostela, aby jste se domluvili s ministranty.

Sobotní sportování

Abychom si protáhli  svoje těla, budeme chodit v sobotu od 17:00 - 18:00 do tělocvičny,  na Orlovnu ve Starém Městě. Tam si společně zahrajeme různé hry, soutěže a další aktivity.  Rozpis sportování  bude ve Scholičkovém kalendáři.

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Písnička na neděli

Zde bude vždy zveřejněna písnička. kterou budeme zpívat následující neděli. Pro ty kdo se ji chtějí také naučit.

Aktualizováno 16.6.2019 21:44

16. 6. 2019 20:44