Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají v přízemí kostela Sv.Ducha. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Michalské hody

Několik foteček Scholičky z letošních Michalských hodů.

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku: Scholička na Facebooku

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

!!!!!! Od září budou  všechny zkoušky probíhat v přízemí kostela Sv.Ducha  od 17:30 - 18:30  !!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vstup přes polyfunkční sál od cukrárny. Prosím buďte 17:25 před vchodem, abychom společně odešli zkoušet. Dveře se budou zamykat a potom už bude obtížné se dostat.

Termíny pravidelných  zkoušek na následující období:

čtvrtek 24.10

čtvrtek 31.10

čtvrtek 7.11

čtvrtek 14.11

čtvrtek 21.11

čtvrtek 28.11

Zpívat budeme vždy v neděli,  při mši pro rodiny s dětmi v 10:00

Sraz před nedělní mší je vždy půl hodiny předem v přízemí kostela.

10.11 Přehlídka schól ve Zlíně

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Aktualizováno 20.10.2019 20:21

20. 10. 2019 19:21