Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Tisk PDF
Scholička


 

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají u Gieslových, kteří bydlí na ulici Máchova 928. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

 

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt


Michalské hody 2018
V neděli 30.9 jsme zpívali při hodové mši. Podívejte se, jak nám to krásně slušelo. Přikládám fotečky.O Scholičce

 

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

 

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.Informace pro Scholičku.

 

Následující pravidelná zkouška bude ve čtvrtek 18.10 v 17:30 hod. Přijďte, a klidně vezměte své kamarády kteří si chtějí s námi zazpívat.

 

 

Zpívat budeme v neděli 21.10 v kostele Sv.Ducha při nedělní  mši pro rodiny s dětmi  v 10:00.

Sejdeme se  v 9:30 v přízemí kostela, kde si písničku ještě procvičíme. Děkuji za dochvilnost.

 

 

Co nás čeká

 


Nedělní růženec

 

Během školního roku se budeme společně s ministranty modlit růženec před nedělní mší pro rodiny. Prosím kdo budete mít na neděli určený růženec, tak přijďte nejpozději v 9:25 do kostele, aby jste se domluvili s ministranty. Rozpis bude vždy ve Scholičkovém kalendáři.

 


Sobotní sportování

 

Abychom si protáhli  svoje těla, budeme chodit v sobotu od 17:00 - 18:00 do tělocvičny,  na Orlovnu ve Starém Městě. Tam si společně zahrajeme různé hry, soutěže a další aktivity.  Rozpis sportování  bude ve Scholičkovém kalendáři.

 


Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

 Písnička na neděli

 

Zde bude vždy zveřejněna písnička. kterou budeme zpívat následující neděli. Pro ty kdo se ji chtějí také naučit.

 

Aktualizováno 14.10.2018 20:30  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
14. 10. 2018 19:30