Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají u Gieslových, kteří bydlí na ulici Máchova 928. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt

Cantate 2018

V sobotu 2.6 jsme se zučastnili přehlídky duchovních písní Cantate 2018. Tato přehlídka proběhla v Luhačovicích. Zpívali jsme na pódiu před lázeňskou kolonádou. Přikládám pár foteček

1.sv. přijímání

V neděli 3.6.2018 proběhla v naší farnosti slavnost 1.sv.přijimání. Poprvé přijali eucharistii také naše čtyři děvčata ze Scholičky. Tady je naše společná fotografie.

Den Orla ve Slavičíně

V sobotu 9.6 jsme zpívali při dnu Orla ve Slavičíně. Přikládám pár foteček

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Poslední pravidelná zkouška v tomto školním roce bude   ve čtvrtek 21.6.2018 v 17:30.

Budeme zpívat v neděli 24.6.2018 při mši pro rodiny v 10:00, v kostele Sv. Ducha.

Sejdeme se v přízemí kostela půl hodiny přede mší , abychom procvičili písničky. Děkuji všem za dochvilnost!!!

Co nás čeká

Zpívání na vernisáži ""Být nablízku" věnované nemocničním kaplanům. Velehrad 4.7 v 15:15 na Stojanově gymnásiu.

Zpívání při svatební mši 7.7.2018

Zpívání na svatební mši 4.8.2018.

Nedělní růženec

Od října se budeme společně s ministranty modlit růženec před nedělní mší. Prosím kdo budete mít na neděli určený růženec, tak přijďte nejpozději v 9:25 do kostele, aby jste se domluvili s ministranty. Rozpis bude vždy ve Scholičkovém kalendáři.

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Písnička na neděli

Zde bude vždy zveřejněna písnička. kterou budeme zpívat následující neděli. Pro ty kdo se ji chtějí také naučit.

Aktualizováno 17.6.2018 11:37

17. 6. 2018 10:37