Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají u Gieslových, kteří bydlí na ulici Máchova 928. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Svatba M+M

Tak se nám naše zpěvačka Monika vdala, a náš kamarád Michal oženil. Samozřejmě že jsme jim při tomto jejich krásném dnu zazpívali. Tady je několik foteček.

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku: Scholička na Facebooku

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Přeji všem krásné prázdniny, odpočiňte si a načerpejte novou energii do dalších Scholičkových dnů.

Přiblížil se konec prázdnin a jako každým rokem zahájíme nový školní rok rytmickou mší.

První zkoušky budou v úterý 20.8 a ve čtvrtek 22.8.  Další bude ve čtvrtek 29.8.  Zkoušky budou vždy od 18:00 do 19:00. Kdo chcete  zpívat, tak prosím choďte na zkoušky.

Generální zkouška na nedělní mši bude v kostele v sobotu večer v 19:00 ( po večerní mši). Kdo můžete na tuto večerní zkoušku tak prosím přijďte.

Zpívat budeme při mší na zahájení školního roku v neděli 1.9 která bude mimořádně v 9:30. Sraz v 9:00 v přízemí kostela.

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Aktualizováno 23.8.2019 15:37

23. 8. 2019 14:37