Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Tisk PDF
Scholička


 

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají v přízemí kostela Sv.Ducha. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při nedělních mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

 

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt


Nedělní zpívání
Přikládám několik foteček z letošního zpívání Scholičky.

 

 

 


 

O Scholičce

 

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku nebo Instagramu: Scholička na Facebooku, Scholička na Instagramu

 

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.Informace pro Scholičku.

 

 

Je tady nový školní rok a s ním i pravidelné zpívání  Scholičky. Budeme se potkávat vždy ve čtvrtek v 17:30 ve zkušebně pod kostelem.

Pravidelně budeme zpívat při nedělních mších pro rodiny v 10:00. Sejdeme se vždy půl hodiny přede mší ve zkušebně ,kde si písničky ještě procvičíme.

Termíny pravidelných  zkoušek v prosinci :

 

Čtvrtek  2.12 v 17:30

Čtvrtek  9.12 v 17:30

Čtvrtek 16.12 v 17:30

Čtvrtek 23.12 v 17:30

 

Rádi ve svých řadách přivítáme nové zpěváčky.sinci Chcete zpívat se Scholičkou? Tak přijďte na některou zkoušku, těšíme se na vás.

 

  

 

Co nás čeká

 

 

 


Scholičkový růženec.

Před nedělní mší pro rodiny s dětmi se budeme společně s ministranty modlit růženec. Na čtvrteční zkoušce se vždy domluvíme kdo se v neděli bude modlit. Růženec začíná v 9:25, tak buďte prosím v kostele včas.


Scholičkové soboty.

Budeme se společně scházet v sobotu v 17:00. Bližší informace na následující sobotu budou vždy ve Scholičkovém kalendáři dole na stránce.

 


Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

 

Aktualizováno 21.11.2021 9:47  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
5. 12. 2021 15:34