Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají u Gieslových, kteří bydlí na ulici Máchova 928. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt

Velikonoce 2018

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Následující pravidelná zkouška bude  ve čtvrtek 26.4.2018 v 17:30.

Budeme zpívat na Velikonoční neděli 29.4.2018 v 10:00 v kostele Sv. Ducha.

Sejdeme se v přízemí kostela půl hodiny přede mší , abychom procvičili písničky na mši. Děkuji všem za dochvilnost!!!

Zpívání  při adoraci na Velehradě 12.5.2018

Zpívaní při svatební mši 19.5.2018

V sobotu 2.6 se zúčastníme přehlídky duchovních písní Cantate v Luhačovicích. Rezervujte si prosím tento termín!!!

10.6.2018 zpívání na Orelském dnu ve Slavičíně.

Sobotní sportování

Abychom si netrénovali jenom hlasivky, ale  i celé tělo. Budeme se pravidelně scházet v sobotu na Orlovně od 17 do 18.hod, kde si společně zasportujeme a zahrajeme různé hry. Přijďte se všichni protáhnout, Monika už se na vás těší. Bližší informace o sportování vždy na čtvrteční zkoušce nebo ve Scholičkovém kalendáři.

Nedělní růženec

Od října se budeme společně s ministranty modlit růženec před nedělní mší. Prosím kdo budete mít na neděli určený růženec, tak přijďte nejpozději v 9:25 do kostele, aby jste se domluvili s ministranty. Rozpis bude vždy ve Scholičkovém kalendáři.

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Písnička na neděli

Zde bude vždy zveřejněna písnička. kterou budeme zpívat následující neděli. Pro ty kdo se ji chtějí také naučit.

Aktualizováno 22.4.2018 19:25

22. 4. 2018 18:25