Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají u Gieslových, kteří bydlí na ulici Máchova 928. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt

Zkušební on-line přenosy bohoslužeb z kostela Svatého Ducha

Tady je odkaz, kdo si chce vyzkoušet sledovat mše z kostela Svatého Ducha: Farnost Staré Město na YouTube

Můžete sledovat nedělní mše v 7 a 10 hod,večerní mše v pondělí, pátek  a sobotu v 17 hod a ve středu v 18.hod. Přenos začíná vždy půl hodiny přede mší. Prosím omluvte drobné nedostatky, prozatím je to jen zkušební provoz. Přenosy lze sledovat jen živě , nelze je přehrávat ze záznamu.

Kdo využívá moderních multimediálních zařízení připojených k internetu může tyto přenosy sledovat i na televizi, přehrávači, set top boxu, tabletu, mobilu, a jiných zařízeních. Stačí nastavit na youtube kanál Farnost Staré Město.

Zpívání na nedělních mších

Pravidelně zpíváme na nedělních mších pro rodiny s dětmi. Tady přikládám pár foteček.

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Následující pravidelná zkouška bude ve čtvrtek 23.11. v 17:30.

Zpívat budeme v neděli 26.11. při mši pro rodiny s dětmi v 10:00 v kostele Sv.Ducha.

Sejdeme se půl hodiny přede mší v přízemí kostela, kde si písničku ještě procvičíme. Prosím přijďte včas !!!

Sobotní sportování

Abychom si netrénovali jenom hlasivky, ale  i celé tělo. Budeme se pravidelně scházet v sobotu na Orlovně od 17 do 18.hod, kde si společně zasportujeme a zahrajeme různé hry. Přijďte se všichni protáhnout, Monika už se na vás těší. Bližší informace o sportování vždy na čtvrteční zkoušce nebo ve Scholičkovém kalendáři.

Nedělní růženec

Od října se budeme společně s ministranty modlit růženec před nedělní mší. Prosím kdo budete mít na neděli určený růženec, tak přijďte nejpozději v 9:25 do kostele, aby jste se domluvili s ministranty. Rozpis bude vždy ve Scholičkovém kalendáři.

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Písnička na neděli

Zde bude vždy zveřejněna písnička. kterou budeme zpívat následující neděli. Pro ty kdo se ji chtějí také naučit.

Aktualizováno 19.11.2017 22:12

19. 11. 2017 21:12