Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají v přízemí kostela Sv.Ducha. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Jsme děti Tvé - Zlín 2019

V neděli 10.11 jsme vystupovali na přehlídce dětských schól "Jsme děti Tvé" ve Zlíně. Přehlídka proběhla v kostele P.M. na Jižních Svazích. Společně ostatními  schólami jsme vytvořili příjemnou atmosféru přehlídky. Na přehlídce zpívalo několik schol ze Zlína a okolí. Přikládám pár foteček.

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku: Scholička na Facebooku

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

!!!!!! Od září budou  všechny zkoušky probíhat v přízemí kostela Sv.Ducha  od 17:30 - 18:30  !!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vstup přes polyfunkční sál od cukrárny. Prosím buďte 17:25 před vchodem, abychom společně odešli zkoušet. Dveře se budou zamykat a potom už bude obtížné se dostat.

Termíny pravidelných  zkoušek na následující období:

čtvrtek 12.12

středa 18.12 (mimořádně) v 17:00

sobota 28.12 (mimořádně) v 17:00

čtvrtek 2.1.2010

Mimořádné zkoušky na Silvestrovské zpívání budou v neděle 8,15,22,29 večer od 17:00.  Kdo můžete a chcete zpívat na Silvestra tak prosím přijďte.

Zpívat budeme vždy v neděli,  při mši pro rodiny s dětmi v 10:00

Sraz před nedělní mší je vždy půl hodiny předem v přízemí kostela.

Co nás čeká

V adventu budeme zpívat písničku Adventní svíce, při rozsvěcování adventního věnce ,na všech nedělních mších i na sobotní večerní. Kdo můžete tak si ji přijďte zazpívat.

Ve středu 11.12  v 17:00 se Scholička zůčastní akce Česko zpívá koledy, na náměstí Velké Moravy. Kdo můžete přijďte.

31.12 Silvestrovské zpívání v 17:00 ( po mši), potom přesun na Orlovnu kde společně oslavíme poslední den roku. Zakončení ve 22:00.

Scholičkový růženec.

Před nedělní mší pro rodiny s dětmi se budeme společně s ministranty modlit růženec.Na čtvrteční zkoušce se vždy domluvíme kdo se v neděli bude modlit. Růženec začíná v 9:25, tak buďte prosím v kostele včas.

Scholičkové soboty.

V sobotu večer od 17:00 se budeme pravidelně scházet v naší zkušebně, kde budeme  společně trávit čas  při různých činnostech. Budeme tvořit drobné věci , budeme si  promítat , budeme spolu hrát různé hry a další aktivity. Kdo tedy chce trávit sobotní večer  s ostatními  tak jistě přijďte. Bližší informace vždy ve Scholičkovém kalendáři dole na stránce.

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Aktualizováno 7.12.2019 21:02

7. 12. 2019 20:02