Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají v přízemí kostela Sv.Ducha. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při nedělních mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Velikonoce 2022

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku nebo Instagramu: Scholička na Facebooku, Scholička na Instagramu

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Zkoušky budou bývat vždy ve čtvrtek v 17:30 ve zkušebně pod kostelem.

Pravidelně budeme zpívat při nedělních mších pro rodiny v 10:00. Sejdeme se vždy půl hodiny přede mší ve zkušebně ,kde si písničky ještě procvičíme.

Termíny pravidelných  zkoušek :

Čtvrtek 28.4 v 17:30

Čtvrtek 5.5 v 17:30

Čtvrtek 12.5 v 17:30

Čtvrtek 19.5 v 17:30

Čtvrtek 26.5 v 17:30

Rádi ve svých řadách přivítáme nové zpěváčky. Chcete zpívat se Scholičkou? Tak přijďte na některou zkoušku, těšíme se na vás.

30.4 Výlet do Brna

14.5 2022 Mše na zakončení kurzů dobrovolníků.

4.6.2022 Cantate v Luhačovicích.

Scholičkový růženec.

Před nedělní mší pro rodiny s dětmi se budeme společně s ministranty modlit růženec. Na čtvrteční zkoušce se vždy domluvíme kdo se v neděli bude modlit. Růženec začíná v 9:25, tak buďte prosím v kostele včas.

Scholičkové soboty.

Budeme se společně scházet v sobotu v 17:00. Bližší informace na následující sobotu budou vždy ve Scholičkovém kalendáři dole na stránce.

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Aktualizováno 18.4.2022 18:15

6. 5. 2022 13:46