Hlavní Společenství Scholička

Scholička

noty
Scholička

I my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás .Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi , tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně,mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají u Gieslových, kteří bydlí na ulici Máchova 928. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt altaltaltalt

Zkušební on-line přenosy bohoslužeb z kostela Sv.Ducha .

Tady je odkaz ,kdo si chce vyzkoušet sledovat mše z kostela Sv.Ducha.  Farnost Staré Město na youtube

Můžete sledovat nedělní mše v 7 a 10 hod. a  večerní mše v pondělí, středu, pátek  a sobotu v 18 hod. Přenos začíná vždy půl hodiny přede mší. Prosím omluvte drobné nedostatky, prozatím je to jen zkušební provoz. Přenosy lze sledovat jen živě , nelze je přehrávat ze záznamu.

Kdo využívá moderních multimediálních zařízení připojených k internetu může tyto přenosy sledovat i na televizi, přehrávači,  set top boxu, tabletu, mobilu, a jiných zařízeních. Stačí nastavit na youtube kanál Farnost Staré Město.

Velkomoravský koncert

V neděli 3.9. jsme si zazpívali na Velkomoravském koncertu. Byl to pro nás velký zážitek, zazpívat si po boku J.Pavlici a V. Neckáře. Podívejte se na několik foteček.

Zahájení školního roku

V neděli 10.9. jsme si zazpívali při mši na zahájení nového školního roku. Přikládám také pár foteček.

O Scholičce

Tady je odkaz ,kdo si chce poslechnou některé naše písničky.  Scholička na youtube

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad , co se vám na scholičce líbí, nelíbí, nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku

Následující pravidelná zkouška bude ve čtvrtek 21.9 v 17:30.

Zpívat budeme v neděli 24.9. při mši pro rodiny  v 10:00 v kostele Sv.Ducha.

V neděli se sejdeme v přízemí kostela,  půl hodiny přede mší, abychom si ještě písničku procvičili. Přijďte včas!!!

Co nás čeká?

Písnička na neděli

Zde bude vždy zveřejněna písnička. kterou budeme zpívat následující neděli. Pro ty kdo se ji chtějí  také naučit.

Aktualizováno 17.9.2017 11:57

17. 9. 2017 10:57