Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají v přízemí kostela Sv.Ducha. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při nedělních mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Žehnání nové zkušebny

V neděli 12.1 po dopolední mši , nám o.Miroslav požehnal naši novou zkušebnu.

Silvestrovské zpívání 2019
31.12.2019 proběhlo tradiční Silvestrovské zpívání Scholičky, kde písničkami děkujeme za uplynulý rok.
Dík patří všem, kdo jste přišli, a společně tak vytvořili krásnou atmosféru závěru uplynulého roku 2019. Přidávám několik foteček.

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku: Scholička na Facebooku

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Zkoušky probíhají v přízemí kostele Sv.Ducha, vstup přes polyfunkční sál od cukrárny. Prosím buďte 17:25 před vchodem, abychom společně odešli zkoušet. Dveře se budou zamykat a potom už bude obtížné se dostat.

Termíny pravidelných  zkoušek na následující období:

čtvrtek 2.1.2010

čtvrtek 9.1.2010

čtvrtek 16.1.2010

čtvrtek 23.1.2010

čtvrtek 30.1.2010

Zpívat budeme vždy při  nedělní mši pro rodiny s dětmi v 10:00

Sraz před nedělní mší je vždy půl hodiny předem v přízemí kostela.

14.3.2020  Zpívání při Oreské mši

Scholičkový růženec.

Před nedělní mší pro rodiny s dětmi se budeme společně s ministranty modlit růženec.Na čtvrteční zkoušce se vždy domluvíme kdo se v neděli bude modlit. Růženec začíná v 9:25, tak buďte prosím v kostele včas.

Scholičkové soboty.

V sobotu večer od 17:00 se budeme scházet v naší zkušebně, kde budeme  společně trávit čas  při různých činnostech. Budeme tvořit drobné věci , budeme si  promítat , budeme spolu hrát různé hry a další aktivity. Kdo tedy chce trávit sobotní večer  s ostatními,  tak jistě přijďte. Bližší informace vždy ve Scholičkovém kalendáři dole na stránce!!!

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Aktualizováno 13.1.2020 19:04

13. 1. 2020 18:04