Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají v přízemí kostela Sv.Ducha. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při nedělních mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Zahájení školního roku a Velkomoravský koncert
V  neděli 5.9. byl pro Scholičku náročný den. Zpívali jsme při mši na zahájení školního roku a také na Velkomoravském koncertu, kde jsme si zazpívali po boku Jiřího Pavlici a Leony Machálkové. Přípravy na tyto vystoupení byli náročné. Děkuji všem kdo i v prázdninovém čase chodili na zkoušky, abychom tyto akce důstojně zvládli.  Přikládám několik foteček.

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku nebo Instagramu: Scholička na Facebooku, Scholička na Instagramu

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Je tady nový školní rok a s ním i pravidelné zpívání  Scholičky. Budeme se potkávat vždy ve čtvrtek v 17:30 ve zkušebně pod kostelem. Pravidelně budeme zpívat při nedělních mších pro rodiny v 10:00.

Termíny pravidelných  zkoušek v září:

Čtvrtek 2.9. v 17:00

Čtvrtek 9.9. v 17:30

Čtvrtek 16.9. v 17:30

Čtvrtek 23.9. v 17:30

Čtvrtek 30.9. v 17:30

Rádi ve svých řadách přivítáme nové zpěváčky. Chcete zpívat se Scholičkou? Tak přijďte na některou zkoušku, těšíme se na vás.

Scholičkový růženec.

Před nedělní mší pro rodiny s dětmi se budeme společně s ministranty modlit růženec. Na čtvrteční zkoušce se vždy domluvíme kdo se v neděli bude modlit. Růženec začíná v 9:25, tak buďte prosím v kostele včas.

Scholičkové soboty.

!!!!!Prozatím se scholičkové soboty do odvolání ruší!!!!!

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Aktualizováno 6.9.2021 15:12

13. 9. 2021 13:57