Hlavní Společenství Scholička

Scholička

Scholička

notyI my chceme chválit Boha, za všechno kolem nás. Proto se snažíme, svými hlasy a schopnostmi, tuto chválu vyzpívat při nedělních mších pro rodiny. Aby naše snažení vyznělo co nejlépe, scházíme se pravidelně, mimo prázdnin, každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hod. Zkoušky probíhají u Gieslových, kteří bydlí na ulici Máchova 928. Zde si cvičíme písničky, které potom zpíváme při mších. Zkoušky si zpestřujeme i dalšími aktivitami, které nás baví. Jestliže se chcete přidat i vy, mladší i starší (na věku nezáleží), zazpívat si a chválit Boha, tak se jistě zastavte. Jste vítáni.

Tady jsou fotečky ze zkoušek a zpívání Scholičky.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Vzhůru ke hvězdám

Jako poděkování za Silvestrovské zpívání, jsme navštívili hvězdárnu v Uherském Brodě. Dokud nám to počasí dovolilo, tak jsme sledovali dalekohledem hvězdnou oblohu, a potom jsme si prohlédli vybavení hvězdárny. Děkujeme za tento krásný zážitek.

O Scholičce

Tady je odkaz, kdo si chce poslechnou některé naše písničky: Scholička na YouTube

Můžete nás sledoovat i na Facebooku: Scholička na Facebooku

Chcete-li nám něco sdělit, přidat svůj názor, nápad, co se vám na Scholičce líbí, nelíbí nebo jaké písničky by jste rádi slyšeli? Tak neváhejte a pište na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rádi poznáme váš názor.

Informace pro Scholičku.

Následující pravidelná zkouška bude ve čtvrtek 21.2.2019 v 17:30 hod. Přijďte, a klidně vezměte své kamarády kteří si chtějí s námi zazpívat.

!!!!!!!!!!!!!!!!  Další pravidelná zkouška bude místo čtvrtku už v úterý 26.2 v 17:30.   !!!!!!!!!!!!!

Zpívat budeme v neděli 24.2.2019 v kostele Sv.Ducha při mši pro rodiny s dětmi v 10:00.

Sejdeme se  v 9:30 v přízemí kostela, kde si písničku ještě procvičíme. Děkuji za dochvilnost.

18.3  Křížová cesta se Scholičkou

11.5 Přehlídka schól v Uherském Hradišti

1.6  Cantate Luhačovice

Nedělní růženec

Během školního roku se budeme společně s ministranty modlit růženec před nedělní mší pro rodiny. Prosím kdo budete mít na neděli určený růženec, tak přijďte nejpozději v 9:25 do kostele, aby jste se domluvili s ministranty. Rozpis bude vždy ve Scholičkovém kalendáři.

Sobotní sportování

Abychom si protáhli  svoje těla, budeme chodit v sobotu od 17:00 - 18:00 do tělocvičny,  na Orlovnu ve Starém Městě. Tam si společně zahrajeme různé hry, soutěže a další aktivity.  Rozpis sportování  bude ve Scholičkovém kalendáři.

Scholičkový kalendář.

Kalendář je umístěn zde dole na stránce. Jsou zde všechny události, zkoušky, zpívání i ostatní akce. Sledujte tento kalendář pro aktuální informace. Tento kalendář je možno si umístit i do mobilu, aby jste měli vždy čerstvé informace co bude.

Písnička na neděli

Zde bude vždy zveřejněna písnička. kterou budeme zpívat následující neděli. Pro ty kdo se ji chtějí také naučit.

Aktualizováno 20.2.2019 18:36

20. 2. 2019 17:36