Hlavní Život ve farnosti Akce ve farnosti
Akce ve farnosti

OD ČTVRTKA V NAŠEM KOSTELE AŽ 150 LIDÍ

OD ČTVRTKA 3.prosince na základě usnesení Vlády ČR a ČBK se smí účastnit bohoslužeb v našem kostele Svatého Ducha až 150 lidí.

Při vstupu do kostela si účastníci dezinfikují ruce, dodržují rozestupy a mají zakryta ústa a nos mimo okamžiku přijetí Eucharistie.

Přijďte prožít adventní čas při rorátních mších svatých.

Aktualizováno 2.12.2020 21:18

Signály.cz - adventní online meetingy pro mládež

Křesťanský web pro mládež signály.cz připravil adventní online projekt s názvem 4 ADVENTNÍ MEETINGY, který má za cíl spojit mladé lidi k zamyšlení nejen nad identitou člověka, ale také nad hříchem, Boží láskou k člověku či k uvědomění si, kdo je Ježíš Kristus, jako Spasitel nebo jak se nechat vést v životě s Kristem.

Každou adventní neděli se vytvoří živé společenství mladých lidí, kteří budou mít možnost se skrze aplikaci Zoom aktivně zapojit do programu. Program bude tvořen modlitbou, duchovním slovem, zamyšlením, chválami, diskuzí, svědectvím či přímluvami.

Více zde - signaly.cz

Aktualizováno 28.11.2020 22:07

Roráty online

Farnost Dolní Němčí nabízí možnost připojit se v době adventní ke každodenním rorátům prostřednictvím internetu na webové stránce www.roraty.online nebo v mobilní aplikaci Roráty 2020, která je ke stažení na Google Play.

Ranní pobožnost (asi 30 minut) obsahuje:

- především tradiční rorátní písně (sestry Boromejky)

- desátek růžence

- žalmy

- úryvek z Písma a zamyšlení

- prosby

- a další modlitby

Roráty budou každý den. P. Petr Hofírek, Dolní Němčí

Aktualizováno 21.11.2020 22:27

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2020

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2020

Trhací adventní kalendář s magnetem a myšlenkou na každý den. Formát 10,5 x 7,4 cm. Na zadní straně opatřen magnetem pro přichycení např. na lednici.

K DOSTÁNÍ V KOSTELE SVATÉHO DUCHA, CENA 12,- KČ.

Aktualizováno 21.11.2020 22:27

Prohlášení biskupů

Prohlášení biskupů Čech, Moravy a Slezska - výzva k adventnímu půstu - naleznete v příloze.

Stáhnout tento soubor (PROHLÁŠENÍ.pdf)Prohlášení biskupů Čech, Moravy a Slezska587 Kb21.11.2020 22:13
Aktualizováno 21.11.2020 22:14

2. 12. 2020 22:48