Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Beránek - leden 2012

Tisk PDF

Chtěli bychom Vám představit nový časopis naší farnosti - Beránek. Je určený převážně pro děti, a proto tam nesmí chybět komiksy, křížovky a jiné luštěnky. Zároveň v něm naleznete i různá duchovní témata jako například povídání o ruzných svatých, výklad částí mše svaté apod. Vše je podáno srozumitelnou formou pro děti. Dříve než se časopis dostane na internet bude distribuován na mši svaté v tištěné podobě za malý poplatek, který nám pomůže uhradit náklady spojené s jeho vydáváním. Věříme, že se Vám i Vašim dětem bude líbit.

První číslo tohoto časopisu naleznete v příloze.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (beranek_leden2012.pdf)Beránek - leden 2012904 Kb14.2.2012 10:24
Aktualizováno 14.2.2012 10:24  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
2. 10. 2023 7:24