Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní Společenství Hnutí křesťanů 3. tisíciletí Hnutí křesťanů třetího tisíciletí - základní informace

Hnutí křesťanů třetího tisíciletí - základní informace

Tisk PDF

Jedním z farních společenství je “Hnutí křesťanů třetího tisíciletí - La vie montante”. Již od roku 1996 se scházíme každé první pondělí v měsíci v Lidovém domě v 1. poschodí po mši svaté. Náplň a posláním našeho společenství by se mohlo shrnout do tří slov: přátelství, spiritualita a apoštolát. Velmi rádi mezi sebou přivítáme každého, kdo pochopil, že posláním každého křesťana je snažit se věrně plnit své pozemské povinnosti a sice v duchu evangelia.

Na setkání se těší V.Batůšková

Aktualizováno 14.5.2010 14:11  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
12. 7. 2024 11:50