Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní Společenství Katecheze Dobrého Pastýře KDP za účasti televize TVS

KDP za účasti televize TVS

Tisk PDF

Dne 16.5.2024 probíhaly hodiny katechezí Dobrého Pastýře za účasti regionální televize TVS. Otec Miroslav představil program katechezí a děti se během reportáže účastnily interview. Můžete se podívat na fotografie v naší Fotogalerii. Od 23.5.2024 bude možnost shlédnout na TV Prima v rámci regionálních zpráv reportáž katecheze Dobrého Pastýře ve Starém Městě. Reportáž je možné také shlédnout na webu itvs24. Děkujeme všem dětem, které se reportáže zúčastnily a které pravidelně navštěvují katecheze a přejeme jim, aby měly radost z objevování Boha a jeho království.

Aktualizováno 23.5.2024 8:09  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
24. 6. 2024 14:12