Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní Stavba kostela Poděkování za veřejnou sbírku říjen 2013

Poděkování za veřejnou sbírku říjen 2013

Tisk PDF
VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ STARÉHO MĚSTA,
Cicero napsal, že „vděčnost není jen nejvyšší ze všech ctností. Vděčnost je pramenem všech ctností“ . S takovou vděčností chceme každému z Vás vyjádřit díky za finanční dary na nový kostel v celkové výši
499 576,- Kč,
které jsme vybrali při letošní veřejné říjnové sbírce. Tato částka nám velmi pomůže při splácení faktur za materiál a práce na novém kostele. Pamatujeme na všechny dárce při mši svaté a prosíme Boha o požehnání pro každého z Vás.
P. Miroslav Suchomel a spoluobčané z farního společenství
Aktualizováno 26.10.2013 21:25  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
23. 10. 2021 19:44