Hlavní Stavba kostela Sbírka říjen 2003

Sbírka říjen 2003

Vážení a milí spoluobčané, v jedné útlé knížečce Bernharda Langensteina "Dobropřej", vyslovuje poutník tato slova: "Darovat - to obšťastňuje; když daruješ a uhodneš přání - to obšťastňuje dvojnásob; a trojnásob obšťastňuje, když se v obdarovaném vzbudí vděčnost." Milí přátelé, chtěli bychom Vás ubezpečit o své vděčnosti za Váš dar na nový kostel Svatého Ducha. Když v měsíci říjnu Vaše domovy navštívily dvojice staroměstských farníků, přinášely ve svém srdci přání Božího pokoje a požehnání Vám všem. Víme totiž všichni velmi dobře, jak je důležitá pro naše životy duševní pohoda a pokoj. Mohu Vás ujistit, že Váš finanční dar je pro farnost důležitý a bude dobře využit.

Jsme Vám vděčni za 519 092,70 Kč, které jsme vybrali při říjnové sbírce po našem městě.

Na všechny dárce pamatujeme pravidelně v modlitbách při bohoslužbách první a třetí neděle v měsíci. Každou středu po mši svaté prosíme Boha za Vás všechny, za Vaše životy a Vaše rodiny.

P. Miroslav Suchomel

Aktualizováno 4.6.2010 12:52