Logo

Farnost Staré Město

Římskokatolická farnost archanděla Michaela ve Starém Městě

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní Život ve farnosti Michálkova nedělní školička

Michálkova nedělní školička

Tisk PDF

Již třetím rokem probíhá v naší farnosti Michálkova školička. Během nedělní deváté mše svaté se předškolní děti schází v kapli sv. Jana Křtitele. Asi dvacetiminutový program koresponduje s nedělním evangeliem. Součástí programu je modlitba, písnička, malování nebo drobné vyrábění. Zveme všechny předškoláky k účasti na tomto společenství.

Pokud by se některý z rodičů, prarodičů nebo dalších dobrovolníků chtěl zapojit do přípravy programů, bude velmi vítán.

Aktualizováno 19.11.2011 18:47  

Hlavní nabídka

Aktualizace

Datum poslední změny:
27. 11. 2023 19:07