Koronavirus

VÁŽENÍ FARNÍCI A NÁVŠTĚVNÍCI BOHOSLUŽEB VE FARNOSTI STARÉ MĚSTO! V SOUVISLOSTI S KARANTÉNÍM STAVEM VYHLÁŠENÝM VLÁDOU ČR JE V CELÉ ZEMI OMEZEN POHYB OSOB. MŮŽETE SLEDOVAT PŘENOSY BOHOSLUŽEB NA TV NOE, TV LUX, RADIU PROGLAS A NA NAŠEM PŘÍMÉM PŘENOSU NA YOU TUBE KANÁLU.

Budeme slavit mše svaté v obvyklém čase na ohlášený úmysl v uzavřeném kostele. Všechny ostatní ohlášené aktivity se ruší.

Děkujeme za pochopení

Spojme se každý večer ve 20 hodin v modlitbě za ukončení epidemie, za všechny nemocné a jejich ošetřovatele, za ty, kdo v současné tíživé situaci rozhodují o osudech lidí, za překonání strachu, za pomoc pro všechny zasažené, za odpuštění hříchů i usmíření Boha, za to, abychom byli opravdovými křesťany, kteří nejen věří v život věčný, ale také s ním počítají, abychom byli svědky a prostředníky Boží lásky.

Aktualizováno 16.3.2020 10:32

6. 4. 2020 9:10