Hlavní Život ve farnosti Akce mimo farnost Akce matice velehradské

Akce matice velehradské

Farnost a obec Velehrad chtějí podpořit Domov sv. Vincenta de Paul, azylový dům pro handicapovaného rodiče s dětmi v Dolním Podluží. Částka, kterou by v průběhu roku společnými silami chtěli darovat, činí 300 000 Kč a tvoří třetinu nákladů na provoz domova.
Poprvé budete moci přispět v rámci Dne dobročinnosti v neděli, 5. 5. 2024 po každé ze mší svatých. Před bazilikou budou k odběru připraveny místními farníky přichystané občerstvení a rukodělné výrobky, za něž budete moci vložit do kasičky libovolnou částku. Výtěžek bude předán ředitelce domova, která s námi tento den na Velehradě stráví a přiblíží nám činnost domova.

V tento den paralelně probíhá lidová slavnost k poctě Mons. Jana Šrámka. Více informací naleznete v příloze.

Stáhnout tento soubor (dobrocinnost.pdf)Den dobročinnosti388 Kb26.4.2024 13:21
Stáhnout tento soubor (slavnost.jpg)Lidová slavnost293 Kb26.4.2024 13:21